Odosobnienie Lubogoszcz oraz kurs mindfulness online marzec

Odosobnienie Lubogoszcz oraz kurs mindfulness online marzec

Uwaga: ze względu na epidemię termin 20-22 marzec nie jest aktualny. Gdy sprawa się uspokoi bedzie podany następny termin

Miejsce

Baza szkoleniowa u podnóża Góry Lubogoszcz (Kasinka Mała) Beskid Wyspowy, 56 km od Krakowa. Ośrodek położony jest pośród lasów Beskidu Wyspowego na wysokości 600 m n.p.m. i zapewnia warunki do przeżycia doświadczenia wyciszenia w atrakcyjnym krajobrazowo miejscu. W ramach szkolenia będą prowadzone elementy Bushcraftu – umiejętności przetrwania w dziczy.

Termin

1) odosobnienie 20-22.03.2020 rozpoczęcie od 18.30

2) kurs online od 23.03.2020

Kontrola efektywności praktykowania

Dla uczestników zostały przygotowane formularze-testy (Odosobnienie Lubomierz 2020) które umożliwiają weryfikacje skuteczności warsztatów, określą indywidualny profil psychiczny uczestników, dając pomocną informację  w dalszej pracy nad rozwojem osobowym. Badania te pomogą bardziej efektywnie nauczyć się praktyki uważności.

W czasie warsztatów będzie możliwość sprawdzenia aktywności bioelektrycznej mózgu, rejestrowanych za pomocą aparatury elektroencefalograficznej. Dzięki otrzymaniu  informacji zwrotnej (biofeedback) w czasie rzeczywistym na temat tego, co dzieje się w mózgu podczas praktyk uważności, łatwiej podjąć pracę ze swoimi myślami i emocjami. Ma kluczowe znaczenie w podejmowaniu szybkich i trafnych decyzji.

Prowadzenie: Maja Pelc oraz ks. dr Stanisław Radoń

zapisy i informacje: sesjefundacja@op.pl

Więcej informacji